"Ühüea, Oya Başar’ı dövüyolar anne!"

10 Kasım 2009 

Resimde gördüğünüz tahta şeyini şuradan yapabilirsiniz. Bilin istedim. Simpsons güzeldir.

Yeri gelmişken söyleyeyim, kullanıcı adımın Simpsons ile alakası yok. Ama benzer tabii, Simpsons güzeldir.

Beş altı yaşlarındayım, televizyonda Olacak O Kadar var, ve çok garip bir skeç. Oya Başar mahallede bir kadın, diğer oyuncular da ona teker teker ‘Gel ön koltukta sana yerim var’ ya da ‘gel bakkaldan ne istiyorsan bedavaya al’ diye yalvarıyor, sonra bir araya gelince ‘arabamın önüne zorla oturdu, bakkala zorla veresiye yaptırıyor’ tarzında birbirlerini dolduruşa getiriyorlar.

Öyleyken öyle, bir gün bunlar toplaşıp kadıncağızı dövmeye gidiyorlar, bunu öldüresiye dövüyorlar. Kadın kan revan içinde yerde yatıyor, bir de hepsi birden suratına tükürüyorlar, kadın yattığıyla kalıyor. O yaştaki çocuk (ben oluyorum o) sinir krizleri geçirip ağlamaya başlıyor yerde kanlar içinde yatan kadını görünce! Annem de tabii geliyor ‘yahu oğlum manyak mısın, onu gerçekten dövmediler, ketçap sıktılar üzerine, süngerdi aslında o sopalar’ falan diye beni teselli ediyor. O gün bu gündür ketçap yemem. Bu da böyle bir anımdır.

Bloguma ‘pipişi gözüken erkek oyunları’ diye arayarak misafir olan bir vatandaşımız var. Arama istatistikleri sıfırlanalı daha kaç gün oldu, bu ne hız anlamadım doğrusu.

Haydi Hoşçacullen.

You Might Also Like

2 Comments

  • Reply cAt 10 Kasım 2009 at 2:40 PM

    vizelerim başladı bayadır pc başına geçip ne bi blog baktığım var ne okuduğum ama senin bloga illa bakıyorum 🙂 devamlı okuyucun oldum hee 😀 ben yetmem mi :)dahası da olacak eminim 🙂

  • Reply Simsponge 10 Kasım 2009 at 3:54 PM

    Eheh 😀 Teşekkür ederim 😀 İnşallah diyelim 🙂

  • Bir Cevap Yazın