Terbiyesiz Facebook!

24 Ağustos 2009

Facebook kafayı büyütmekle bozmuşa benziyor, bu anlaşıldı. Çünkü her saniyede bir ‘kadınlar büyük ister, yaza büyük girin’ tarzında reklamlar çıkıyor. Bunlardan birini daha şu yazımda anlattığımı hatırlıyorum. Çok eski bir yazı değil zaten.

 

Şimdi benim anlamadığım, yani pipisi küçük bir insan evladı (bunu yazmasa mıydım acaba?) gidip Facebook reklamlarını arayacak tarayacak, gidecek ‘Kadınlar büyük ister’ diye bir reklamdan pipi büyütme şeysi (neysi bilmiyorum,hap falan sanırım) sipariş edecek, sonra bunu kullanıp arkadaşlarına falan mı önerecek Facebook’tan?! Hayır arkadaşlarının hepsinin pipisini gördüyse yani ona kadın falan demeyin, etkilenmez ki!

 

Bir de şu var. Şimdi ben Facebook’ta Okey uygulamasını her açışımda ana sayfaya ve benim profilime ‘Simsponge arkadaşlarıyla Okey oynuyor’ diye bir mesaj gidiyor. Şimdi böyle bir şey olduğunda ‘Berksancan arkadaşlarıyla pipisini büyütüyor’ falan tarzı bir mesaj çıkmasın, rezil!

 

Bu yazının anlam ve önemi şuydu: Facebook’taki reklamlara kanıp pipi büyütücü siparişi vermeyin!

 

dipçik gibi bir not: Sayın Boktan (evet, artık size böyle sesleneceğim. Siz boktan bir insansınız. Adeta boktan yapılmış bir beyniniz var, ben burdan bunu görüyorum. Ayrıca kendinizle barışıksınız, ne desem içinize atıyor, veyahut boktan olarak kusuyorsunuz içinizdekileri. Size de yazık tabii. Sonuçta dilsiz ve bedensel özürlü birine bunları söylemek yakışmaz. Bedensel özürlülere laf atmıyorum burada, özrü olmayıp da ellerini kullanıp, lütfedip boktan yerine bir yorum yazmayan sayın Boktan‘a sesleniyorum…) Yazımın birine 9 adet boktan tepkisi verdiğiniz için size ne kadar minnettar olduğumu anlatmaya kelimeler yetmez, yetse bile kifayetsizlikten tesir etmez yani, o derece. Devam edin efendim, tam gaz… Yakında şecerenize ve cinsel tercihlerinize (yo, ona da saygılıyım ama Boktan deyince akan sular durur) de laf etmeye başlayacağım. Beni okumaya devam edin…

You Might Also Like

No Comments

Bir Cevap Yazın