Kim?

Naber?

Ben Onur. 22 yaşındayım, İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi’nde Çeviribilim okuyorum, son senem, yumurta kapıda.

2009’dan beri blog yazıyorum ve kullanabildiğim kadar çok sosyal medya aracını kullanıyorum zira bence sosyal medya iyi biri. İlk başladığımda Simsponge rumuzuyla gizli kimlikle yazdım zira artist olmak öyle gerektiriyordu, sonra bu durumdan sıkıldım, nick’leri değiştirdim, simsponge bir tek blogumda kaldı, kısmet diyoruz.

Simsponge nickinin yaklaşık 10 senelik bir geçmişi var, o dönemde bir sims sitesi için ilk defa nick alacaktım, sims oynamayı hala çok severim, sponge kısmı da sünger bob’dan geliyor, en sevdiğim çizgi filmdir. Mükemmel kombinasyon.

Senelerin apple tutkunu, 3 senelik iphone ve mac kullanıcısıyım, sabah kahvaltı yaparken app store’da yeni uygulamalara bakmak baya alışkanlığım oldu.

Üniversiteye başlamadan önce ve üniversitenin ilk senesinde üzerimden attığım yaklaşık 30 kiloyla birlikte “acaba nasıl fit olurum” düşüncesi aklımı cırmalamaya başladı, fakat özellikle tatlıya çok düşkün olduğum için sadece sınırlamakla yetinebildim, o yüzden en azından yürüyüşü hayatımdan eksik etmemeye çalışıyorum, bunun yanında yediklerime hala dikkat ediyorum çünkü tüm insanlığın hayal ettiği bombesiz göbeğe hala ulaşabilmiş değilim, blogda da bu ara bu amaca hizmet eden şeyler paylaşmak istiyorum ki herkes birden gaza gelsin, bombe göbek kalmasın.

5 senedir ilk defa “kim” sayfası yapıyorum, ilginç bir hismiş.

Twitter ve Instagram haricinde, bir de ask.fm sayfam var sürekli kontrol ettiğim , onun haricinde snapchat’te onurgurler kullanıcı adıyla arz-ı endam etmekteyim, belki blog için bir Facebook hesabı da açarım.

Şimdilik durumlar böyle.

Yarın sabah çayınıza şeker atmayın, haftasonu bi nutellalı ekmek fazla yersiniz.

Hadi öptüm 🙂

No Comments

Bir Cevap Yazın